Tri gjeneratat e familjes Fejzullahu, Ermali publikon imazh të ëmbël

Këngëtari i njohur kosovar, Ermal Fejzullahu në rrjetet sociale ka ripostuar një imazh të ëmbël dhe të veçantë për të.

Në “Instastory” ai ka publikuar fotografinë ku kanë pozuar tri gjeneratat e familjes Fejzullahu në vitin 2016.

Në fotografi shfaqet këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu i cili mban në duar fotografinë e Ermalit, ndërsa Ermali mbanë fotografinë e djalit të tij, Artit./21Media 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!