Trepça – Peja, mbyllet pjesa e parë

KB Trepça dhe KB Peja po takohen në kuadër të finales së tretë të “play-off-it” në Palestrën Minatori në Mitrovicë.

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes.

Peja ka shkuar në pushim me epërsi prej katër pikëve ndaj Trepçës, ku rezultati pas dy çerekeve lojë shënon 42-46.

Rezultati pas dy ndeshjeve të para është 1:1.

Lajmet Trepça – Peja, mbyllet pjesa e parë >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!