Tre burra dhe një grua arratisen nga Enti Special në Shtime

Arratisen katër persona nga Enti Special në Shtime.

Katër persona, përfshirë tre meshkuj dhe një fermër, janë arratisur nga Enti Special në Shtime.

Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh të saj.

Lidhur me këtë janë njoftuar të gjitha njësitet policore.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!