Tragjedi në Korçë, vriten dy persona me armë zjarri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë, ku një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër është transportuar në gjendje të rëndë në spital, por që ka humbur edhe ky i fundit jetën.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 10-të në afërsi të shkollës “Raqi Qirinxhi”, ku autori i dyshuar ka vrarë 40-vjeçarin Emiljano Pinen dhe më pas ka qëlluar veten.

Motivet e ngjarjes nuk dihen.

Në vendin ku ndodhi skena e krimit policia ka gjetur disa gëzhoja arme zjarri pistoletë. Drejt 40-vjeçarit është qëlluar disa herë.

Pasi la të vdekur Pinen, Jorgo Prifti ka bërë vetëvrasje.

Lajmi në përditësim…

Lajmet Tragjedi në Korçë, vriten dy persona me armë zjarri >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>