Tragjedi në futbollin shqiptar, sulmuesi i Egnatias ndërron jetë në fushën e lojës

Tragjedia në fushën e lojës në futboll prek edhe Shqipërinë. Sulmuesi i Egnatias së Rrogozhinës, Dwamena ka humbur jetën gjatë ndeshjes kundër Partizanit.

Ai u rrëzua në fushë pa ndjenja teksa luhej minuta e 25 e pjesës së parë. Dwamena u transportua në spitalin e Kavajës me urgjencë, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Dwamena ka qenë me defribilator në zemër dhe më herët doktorët i kishin këshilluar të lërë futbollin.

Lajmet Tragjedi në futbollin shqiptar, sulmuesi i Egnatias ndërron jetë në fushën e lojës >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>