Themelohet Komisioni Hetimor për subvencionimin e teksteve dhe mjeteve shkollore

Sot në Kuvendin e Kosovës është miratuar Komisioni Hetimor Parlamentar për procesin e subvencionimit të blerjes së teksteve shkollore dhe mjeteve mësimore për nxënësit e nivelit të Arsimit fillor dhe Arsimit të Mesëm të Ulët për vitin shkollor 2023/2024.

Pro këtij komisioni kanë votuar 61 deputetë, ndërsa kundër 4.

Lajmet Themelohet Komisioni Hetimor për subvencionimin e teksteve dhe mjeteve shkollore >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>