The Victor ka publikuar projektin e ri, kujton kohën e luftës në Kosovë

Për nderë të 17 shkurtit, këngëtari The Victor, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor të titulluar “Better Days” ose “Ditë më të mira.

Kënga në vete përmbanë një porosi të fuqishme për të ardhem jo vetëm për Kosovvarët, por tpër të gjithë fëmijët në mbarë botën.

Përmes kësaj kënga The Victor shfaq përvojën e tij personale, gjatë kohës së luftës se fundit në Kosovë.

Muzika e këngës është bërë nga Fatjon Miftari, teksti dhe melodia janë krijuar nga nga The Victor, dizajner Etnik Shala dhe prodhimi i videos është bërë nga Sekuence.

Kujtojmë se projekti i fundit i artistit ka qenë para dy muajve i titulluar “2 late”./21Media

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>