Test/ Zgjidhni një figurë dhe zbuloni se cilat nga karakteristikat tuaja është më tërheqëse për të tjerët

Kur zgjidhni, drejtohuni nga ajo që është më tërheqëse për sytë tuaj. Shikoni figurat, mbyllni sytë dhe më pas zgjidhni atë që ju mbetet më shumë në kujtesë. Ose dorëzojeni veten para fatit. Ndoshta zgjedhja e rastësishme rezulton të jetë e duhura. Një test personaliteti zbulon se çfarë është e parezistueshme tek ju për të tjerët. Pra, cila mendoni se është karakteristika juaj më tërheqëse?

Figura 1

Ti di të dëgjosh. Edhe pse dini si të përfshiheni në bisedë dhe jeni në gjendje të komunikoni për një gamë të gjerë temash, të tjerët ju shohin si një person të besueshëm . Jo vetëm jeni të pranishëm në bisedë, por i afroheni bashkëbiseduesit me mirëkuptim dhe monitorim aktiv. Shumë e vlerësojnë miqësinë me ju për shkak të kësaj karakteristike. Në marrëdhëniet partnere, kjo mënyrë komunikimi sjell energji të fortë dhe njohja e mbështetjes dhe aftësive të tilla ngjall besim dhe krijon një bazë solide për marrëdhënien.

Figura 2

Ylberët tërhiqen më shumë nga shpirti juaj dhe vëmendja e pazakontë që ndani me vetëmohim. Për shkak të vetëdijes suaj për nevojat e të tjerëve dhe mënyrës se si kontribuoni në ndërveprimet dhe marrëdhëniet tuaja me të tjerët, shpesh mund të jeni në qendër të vëmendjes sepse njerëzit duan të jenë në shoqërinë tuaj. Mos harroni të balanconi dhe të pranoni diçka nga ata që ju japin një dorë.

Figura 3

Ju nuk i gjykoni të tjerët. Ju pranoni dhe shihni të metat. Ju e dini se doni pa paragjykime dhe përpiqeni të shihni pamjen më të gjerë të rrethinës tuaj. Ju me vetëdije përpiqeni të kontribuoni në zhvillimin e tij. Vazhdoni në atë drejtim, mund të arrini gjëra të mëdha./abcnews.al

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>