Tërmeti i fortë godet Malin e Zi, lëkundjet ndjehen edhe në Shqipëri

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Tiranë dhe qytete të tjera të vendit rreth orës 04:15 minuta të mëngjesit të 14 Marsit.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Malin e Zi, pranë kufirit me Bosnje Hercegovinën.

Mësohet se tërmeti ka qenë me intensitet 5.7 rihter.

Goditjet e forta janë ndjerë në disa shtete të rajonit duke përhapur frikë dhe panik.

Lajmet Tërmeti i fortë godet Malin e Zi, lëkundjet ndjehen edhe në Shqipëri >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>