Tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë shënuar pak minuta më parë në Shqipëri.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 4.1 i shkallës rihter, dhe me epiqendër në Elbasan.

Sipas të dhënave të para të qendrës sizmologjike të Evropës, tërmeti kishte një thellësi 10 km.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!