Temperaturat për sot

Sipas Institutit HIdrometeorologjik të Kosovës, të marten do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me fjolla bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet minus tre deri në minus një gradë Celsius.

Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet minus një e një gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga veriperëndimi e lehtë dhe lokalisht e fortë.

Lajmet Temperaturat për sot >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>