Të shtunën Rama mbledh në Shkodër kabinetin qeveritar dhe kryebashkiakët

Të shtunën kryeministri Edi Rama mbledh në Shkodër kabinetin qeveritar dhe kryebashkiakët e PS.

Në këtë takim do të jenë të pranishëm edhe zëvendësministrat.

Në fokus do të jetë analiza e punës së bërë nga kryebashkiakët.

Takimi do të jetë vetëm një ditë dhe vjen 1 javë përpara se në Durrës, Rama të mbledhë Asamblenë.

Lajmet Të shtunën Rama mbledh në Shkodër kabinetin qeveritar dhe kryebashkiakët >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>