Tahiri: Kurti po i poshtëron kryetarët e komunave në Veri

Ish-kryenegociatorja e Kosovës, Edita Tahiri, ka thënë se kryeministri Albin Kurti po i poshtëron kryetarët e katër komunave veriore të Kosovës duke i shkarkuar përmes peticionit të serbëve.

Tahiri ka shkruar e Kurti fillimisht ua krijoi atyre iluzionet dhe se tashmë po i poshtëron.

“Poshtërimi i kryetarëve të komunave në veri përmes peticionit të serbëve – në fillim Kurti ua krijoi iluzionet tash poshtërimin…”, ka shkruar Tahiri.

Lajmet Tahiri: Kurti po i poshtëron kryetarët e komunave në Veri >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>