Tahiri kritikon Qeverinë, mos u mundoni me iu qitë hi syve popullit

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, tha se LVV-ja e mori Qeverinë “me çelësa në dorë” dhe se për 3 vjet s’ka bërë asnjë investim kapital.

Tahiri tha në Kuvend se Qeveria po i hedh hi syve të qytetarëve.

“Aferim për çdo punë që e keni bë në veri, por mos u munoni me iu qitë hi syve popullit, për shkak se jeta është varfëru, ndërsa ekonomia është dobësu”, tha ai.

Lajmet Tahiri kritikon Qeverinë, mos u mundoni me iu qitë hi syve popullit >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>