Szunyog dhe Cramon flasin për situatën politike dhe atë të sigurisë në Kosovë

Tomas Szunyog, Shefi i Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë ka njoftuar se është takuar me Eurodeputeten dhe njëherësh raportuesen për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon dhe me shefin e EULEX-it në Kosovë Giovanni Pietro Barbano.

Përmes një postimi ne platformën “X”, Szunyog ka thënë se në këtë takim ata kanë shkëmbyer mendime për situatën politike dhe të sigurisë në Kosovë dhe rajon.

Lajmet Szunyog dhe Cramon flasin për situatën politike dhe atë të sigurisë në Kosovë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>