Sulmuan fizikisht një burrë në Leposaviq, arrestohen tre persona

Një burrë është sulmuar fizikisht në Leposaviq nga dy persona të tjerë, ku siç raporton viktima, për të ishin të panjohur.

Por pas hetimeve të zhvilluara lidhur me rastin janë identifikuar dhe arrestuar tre të dyshuar kosovar-njëri i mitur

Ndërkaq, si pasojë e lëndimeve trupore, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se ishte sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar të panjohur. Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore për çka dhe i është ofruar tretmani mjekësorë. Pas hetimeve të zhvilluara lidhur me rastin janë identifikuar dhe arrestuar tre të dyshuar kosovar-njëri i mitur. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt. Rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente policore”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt. Rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente policore.

Lajmet Sulmuan fizikisht një burrë në Leposaviq, arrestohen tre persona >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>