Sot luhen finalet e Kupës në hendboll

Sot do zhvillohen finalet e Kupës së Kosovës në hendboll, në të dy konkurrencat.

Në finalen e meshkujve do të takohen Besa Famgas dhe Trepça, nga ora 20:15.

Kurse, te vajzat në finale do të përballen Vushtrria dhe Istogu.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:00.

Të dy finalet do të zhvillohen në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë.

Lajmet Sot luhen finalet e Kupës në hendboll >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!