Sonte përballja e Florian Markut

Florian Marku do të rikthehet sonte në ring dhe kundërshtar do ta ketë boksierin Chris Kongo.

Boksieri shqiptar në boksin profesionist ka 13 fitore – prej tyre tetë me “nokaut” dhe një barazim.

Ndërsa, Chris Kongo ka 14 fitore e dy humbje në boksin profesionist.

Ky meç pritet që të fillojë rreth orës 21:30, teksa do të zhvillohet në “O2 Arena” në Londër.

Meçi i takon kategorisë së peshave të lehta dhe do të zgjasë 10 raunde.

Lajmet Sonte përballja e Florian Markut >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>