Skerdi do të bëhet baba për herë të dytë

Skerdi do të bëhet baba për herë të dytë, kështu kanë konfirmuar ai dhe Vesa në Instagram.

Përmes një postimi, çifti me një shkrim të ëmbël konfirmuan se viti 2023 do të jetë një bekim për ta.

“Ky vit ishte i jashtezakonshem, e keshtu pritet te jete edhe 2023.Zoti po na bekon serish, dhe per kete i falenderohemi dite dhe nate. Familja jone po rritet, e ne mezi po presim”, ka shkruar Vesa në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Rama Ago (@vesaaago)

Skerdi dhe Vesa në vitin 2020 u bën prindër të një djali, të cilin e ëmëruan Roi./21Media

Lajmet Skerdi do të bëhet baba për herë të dytë first appeared on RTV21.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!