Situata me Brojën, këto janë informacionet më të reja

E ardhmja e Armando Brojës vihet çdo ditë e më shumë në dyshim, me merkaton e janarit që është bërë tepër e nxehtë që në ditët e saj të para.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare nuk po kalon një moment te mirë te Çelsi dhe duke se janë vetë “Blutë” që janë të gatshëm që ta shesin.

Siç raporton gazetari i njohur italian, Rudi Xhaleti, e interesuar për Brojën është Uest Hemi.

“Hammers” janë në kërkim të një sulmuesi dhe 22-vjeçari shqiptar prej kohësh ka qenë në radarët e tyre.

Gjithsesi, Xhaleti raporton se rival i Brojës është dhe sulmuesi i PSG-së, Hugo Ekitike, i cili duket si një pistë më e lehtë duke parë dhe që minutat i mungojnë prej kohësh te skuadra franceze.

Lajmet Situata me Brojën, këto janë informacionet më të reja >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>