”Si dukat” publikohet nga Engji dhe Albatriti

Dy emrat e njohur të skenës shqiptare, Albatrit Muqiqi dhe Engjëllusha Salihu-Engji kanë bashkuar forcat për porjektin e ri.

”Si dukat” titullohet dueti i tyre i cili është publikuar sot.

Engji dhe Albatriti këtë këngë e kanë sjell të realizuar edhe me videoklip./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!