Shtyhet ndeshja Prishtina – Dukagjini

Ndeshja mes Prishtinës dhe Dukagjinit në kuadër të 1/8 së finales të Kupës së Kosovës në futboll, nuk u zhvillua.

Kjo ndeshje u anulua për shkak te kushteve atmosferike, saktësisht fushës së ngrirë në stadiumin “Sami Kelmendi” në Lipjan.

Prishtina ishte vendase dhe sipas të gjitha gjasave kjo ndeshje do të luhet nesër në të njëjtin orar, prej orës 13:00.

Lajmet Shtyhet ndeshja Prishtina – Dukagjini >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!