Shqiptari bie nga 3 metra lartësi, humb jetën në vendin e punës

Një tjetër shqiptar në Itali ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në punë.

Sipas ANSA, viktima është një 66-vjeçar. Ai po punonte në një objekt kur ra nga skela, nga rreth 3 metra lartësi dhe gjeti vdekjen në vendin e ngjarjes.

Ngjarja e rëndë ndodhi të premten në Malcesine të Veronës.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!