“Shqiptarë, po vij!”, Rama ndan pamjet LIVE nga Athina, ku do mbahet tubimi me diasporën

Ka nisur me këngë patriotike dhe atmosferë festive tubimi i shqiptarëve në Athinë.

Duke ndarë pamjet LIVE, kryeministri Edi Rama shkruan: “Po vijjj, Live nga Athina”, teksa pritet që të nisë fjalën e tij në orën 11:00.

Mijëra shqiptarë me banim në Greqi kanë mbushur sallën e ‘Christmas Theatre’ të stadiumit ‘Galatsi’.

Lajmet “Shqiptarë, po vij!”, Rama ndan pamjet LIVE nga Athina, ku do mbahet tubimi me diasporën >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>