Shpenzoi 29 mijë euro, transformimi tronditës i 57-vjeçares në Gjermani

Një grua 57-vjeçare mbuloi të gjithë trupin e saj me tatuazhe dhe publikoi një foto se si dukej 10 vjet para se të fillonte transformimin e saj total.

Kerstin Tristan nga Gjermania bëri tatuazhin e saj të parë më 25 dhjetor 2013 dhe që atëherë, deri më tani, ajo ka shpenzuar 29 mijë euro për të mbuluar të gjithë trupin e saj me tatuazhe shumëngjyrëshe, transmeton Mirror.

Fjalë për fjalë nga koka te këmbët 57-vjeçarja e ka mbuluar trupin me tatuazhe.

Pra, ajo është e mbuluar me tatuazhe fluturash në fytyrë, ka një leopard në shpinë dhe të gjithë gishtat e saj janë gjithashtu të mbuluar me një dizajn.

Kerstin Tristan nga Gjermania bëri tatuazhin e saj të parë më 25 dhjetor 2013 dhe që atëherë, deri më tani, ka shpenzuar 29 mijë euro për të mbuluar të gjithë trupin me tatuazhe shumëngjyrëshe.

Mirëpo, në foton që ka postuar një dekadë më parë, ajo shfaqet me lëkurë të bardhë dhe flokë të gjatë biondë, të cilat janë krejtësisht ndryshe nga tani.

Komentet nën postimet e saj, të cilat kanë marrë mijëra pëlqime, kanë qenë të pafundme, që lavdërojnë bukurinë e saj dhe theksojnë se me ose pa tatuazhe, ajo mbetet një femër tërheqëse./abcnews.al

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>