Shpella e Gadimes / Osmani: Një atraksion i jashtëzakonshëm

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka vizituar Shpellën e Gadimes, ku ka thënë se është një atraksion i jashtëzakonshëm.

Ajo ka thënë se nuk duhet të humbet vizita në të.

“Shpella e Gadimes – një atraksion i jashtëzakonshëm natyror dhe një nga mrekullitë e shumta në Kosovë. Nëse jeni në Kosovë, mos e humbisni. Është një gjë që duhet parë”, ka shkruar ajo në platformën “X”.

Lajmet Shpella e Gadimes / Osmani: Një atraksion i jashtëzakonshëm >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>