Shenjat që tregojnë se nuk jeni më të dashuruar

Fillimi i lidhjes është gjithmonë përrallor dhe plot ndjenja të bukura. Dashuria rritet dhe pasioni është intensiv. Megjithatë, me kalimin e kohës, ndjenjat shpesh ndryshojnë dhe përkeqësimi është një fakt. Në disa raste është thjesht një krizë, ndërsa në të tjera parashikon fundin e marrëdhënies.

Shenjat që ju nuk jeni më të dashuruar

Ju nuk dëshironi të kaloni kohë me të. Nëse mezi prisni të kaloni kohë me dikë tjetër përveç partnerit, është koha të rishikoni ndjenjat tuaja.

Ju nuk i ndani mendimet tuaja me partnerin tuaj. Nëse keni ndaluar së thëni atë që ndjeni dhe nuk doni të komunikoni shqetësimet tuaja në marrëdhënien tuaj, diçka ka filluar të shpërthejë brenda jush.

Jeni duke kërkuar një mundësi për të shmangur partnerin tuaj. Sido që të jetë, ju e plotësoni orarin tuaj në mënyrë që të kaloni gjithnjë e më shumë kohë të ndarë.

Ulje e dëshirës seksuale. Nëse bëni seks rrallë ose aspak, sigurisht që nuk është një ogur i mirë. Po ashtu, nëse bëni, por bëhet në mënyrë mekanike dhe pa emocione. /Rahoveci INFO

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!