Shembet një pjesë e restorantit në Stamboll, njerëzit përfundojnë në det

Momente paniku kanë mbizotëruar në Stamboll, në zonën e Bebekut pasi një pjesë restoranti që ndodhej pranë ujit është shembur.

Siç raporton rrjeti turk Haberler, dyshemeja e restorantit pranë detit u shemb duke lënë të lënduar katër persona të cilët më pas u dërguan për ndihmë mjekësore.

LEXO EDHE KETE

Tronditet Parisi: Të shtënat me armë lënë tre të vrarë dhe disa të plagosur

Në pamjet e publikuara mund të shihen njerëz në ujë ndërsa tentojnë të dalin me not.

Për momentin nuk janë zbardhur rrethanat e sakta në të cilat ka ndodhur ngjarja, ndërsa operacioni për shpëtimin e atyre që kanë mbetur në ujë po vijon ende.

Për të parë videon, klikonikëtu.

VIDEO

Lajmet Shembet një pjesë e restorantit në Stamboll, njerëzit përfundojnë në det >> BotaPress.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!