Semi Jaupaj publikon këngën e re “Lulet”

Këngëtarja shqiptare Semi Jaupaj ka publikuar projektin më të ri të titulluar “Lulet”.

Kënga është publikuar në kanalin e saj zyrtar në Youtube, dhe vetëm 15 orë pas publikimit ka marrë rreth 25 mijë shikime, shkruan Rahoveci INFO.tv.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar Armend Rexhepagiqi ndërsa është prodhuar nga Fatjon Miftari.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit “Lova” është publikuar 6 muaj më parë./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>