Së shpejti Nora vjen në bashkëpunim me Cricket dhe Gesko

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi së shpejti do të publikojë projektin e ri muzikor.

Përmes Instagramit, Nora ka zbuluar se do të vijë në bashkëpunim me artistët, Cricket dhe Gesko.

“Me ty” titullohet kënga, data e së cilës nuk është bërë e ditur ende.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Sekuencë nga kënga e klipi, Nora ndau me ndjekësit në Instagram, të cilët u shprehën entuziastë për të dëgjuar projektin e ri të Norës.

Së fundmi, Nora erdhi solo. “Ciao” është projekti i fundit i artistes./21Media

Lajmet Së shpejti Nora vjen në bashkëpunim me Cricket dhe Gesko first appeared on RTV21.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!