Samiti BE-Ballkani Perëndimor, foto familjare bashkon liderët

Pjesëmarrësit në Samitin e Ballkanit Perëndimor me BE-në, kanë bërë foton familjare, siç e përcakton edhe protokolli.

Të pranishmit, presidentë e kryeministra, por dhe përfaqësues institucionesh me rëndësi, ku nuk mund të mungonte dhe i zoti i shtëpisë, Edi Rama, kanë bërë foton dhe më pas janë futur në samit për të vijuar diskutimet e tyre.

Samiti po mbahet, ashtu si dje ai për Ukrainën, në ambientet e Pallatit të Kongreseve në Tiranë.

Lajmet Samiti BE-Ballkani Perëndimor, foto familjare bashkon liderët >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>