“Ryshfet për të hequr borxhet nga sistemi”, SPAK “zbarkon” në zyrat e OSHEE, priten arrestime

Prokuroria e Posaçme zbarkon në zyrat e OSHEE në kuadër të një hetimi të çelur për korrupsion dhe vepra të tjera penale.

Mësohet se po hetohet për një skeme ku kundrejt ryshfetit fshiheshin debite nga sistemi.

Si pasojë e operacionit nga BKH është sekuestruar aparati celular i administratorit të FSHU në OSHEE, Elton Sevrani.

Lajmet “Ryshfet për të hequr borxhet nga sistemi”, SPAK “zbarkon” në zyrat e OSHEE, priten arrestime >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>