Rrëfehet babai i të plagosurve: S’di kë ta fajësoj, është vështirë kështu

Flet babai i të plagosurve: S’di kë ta fajësoj, është vështirë kështu.

Zvonimir Stojanviq, babai i të plagosurve në Shtërpcë ka thënë se ndihet keq për ngjarjen që erdhi deri këtu.

Ai tha se është e vështirë dhe është i shqetësuar për shëndetin e të plagosurve.

“Nuk di kë të fajësoj, por nuk po shkon kështu, është vërtet vështirë”, është shprehur Stojanviq, shkruan Telegraf rs.

Tutje, ai tha se nuk është i informuar në detaje në lidhje me ngjarjen, por vetëm ka marrë një telefonatë nga klinika në Shtërpcë.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!