Rrahje mes deputetëve në Kuvendin e Shqipërisë (FOTO)

Rrahje mes deputetëve në Kuvendin e Shqipërisë (FOTO)
Kosova.info – Drejt, shpejt, guximshëm… 15 vite me ju!

Një rrahje ka ndodhur para pak momentesh në Kuvendin e Shqipërisë në mes deputetit Bledion Nallbatit dhe Vullnet Sinaj.

Lajmet Rrahje mes deputetëve në Kuvendin e Shqipërisë (FOTO) >> Kosova.info. Shkruar nga: Rinora Elshani

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>