Rrahet një person në Mitrovicë, dërgohet në QKUK

Një person ka përfunduar në QKUK pasi ishte rrahur nga dy persona.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të ditës së hënë.

Të dyshuarit sipas viktimës janë të njohur për të.

Si pasojë ai ka pësuar lëndime të rëndë trupor, derisa të dyshuarit janë larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin, ndërkohë është informuar edhe prokurori lidhur me ngjarjen.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!