Ronela paralajmëron për këngën e re: Dëgjojeni në makinë pa fëmijë

Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Shtroje me lek”.

Për këtë projekt, Ronela ka thënë se është pak më ndryshe nga muzika që ajo bën.

“Shijojeni! Dëgjohet në makinë pa fëmijë të vegjël”, ka shkruar këngëtarja në Instagram për këngën e re.

Kënga “Shtroje me lek” u lansua në Youtube e shoqëruar me videoklip. Për tekstin dhe melodinë e këngës u përkujdes këngëtarja./21Media

 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!