Rina publikon këngën e re “Slay”

Rep-artistja e njohur shqiptare, Rina Balaj, ka publikuar këngën e saj më të re, me titull “Slay”.

Rina kishte një dukje të njëjtë të tërë videoklipin, ku u shfaq me një palë tuta rozë.

Kënga është shumë ritmike me një videoklip interesant dhe u mirëprit shumë nga fansat të cilët shprehën shumë pëlqim për këngën.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>