Rina dhe Marin vijnë me “Jena dashtë”

Artisja e njohur, Rina Balaj në bashkëpunim me rep-artistin, Marin kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

“Jena dashtë” titullohet kënga e tyre.

Tekstin e ka shkruar Marini bashkë me reperin e njohur, Elinel.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>