Raportohet se personi që u gjet pa shenja jete është vëllai i kryetarit të Istogut

“RTV Fontana”, medium lokal i Istogut, raporton se personi që u gjet pa shenja jete sot në varrezat në Gurakoc është vëllai i kryetarit Ilir Ferati.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor, teksa me zbardhjen e rrethanave të vdekjes po merret policia dhe prokuroria.

RTV Fontana ka publikuar edhe fotografinë e viktimës.

Lajmet Raportohet se personi që u gjet pa shenja jete është vëllai i kryetarit të Istogut >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>