Raportohet për zjarr brenda objektit të Radio Kosovës

Objekti i Radio Kosovës dyshohet se është përfshirë nga zjarri.

Siç raportohet Policia dhe ekipet e zjarrfikësve ndodhen tashmë në vendin e ngjarjes.

Ne kemi kontaktuar me Policinë e Kosovës në lidhje me këtë rast, por deri në këto momente nuk kanë kthyer përgjigje.

Nuk dihen ende shkaqet që mund të kenë shkaktuar zjarrin.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!