Raportohet për një mjet të dyshimtë në rrugën “B” në Prishtinë

Është mbyllur sonte për qarkullim një pjesë e rrugës “B”, në Prishtinë pas pranimit të informatës për dyshimet që lidhen me një mjet të dyshimtë në këtë rrugë.

Rasti është konfirmuar nga zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. Ajo tha se policia ka dalë në vend të ngjarjes dhe ka ndërmarrë veprimet operative.

“Rreth orës 20:30 është pranuar informata për dyshimet që ndërlidhen me një mjet të dyshimtë në rrugën “B” në Prishtinë. Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur ndërmarrjen e veprimeve operative të nevojshme për të menaxhuar me situatën”, ka thënë ajo.

Lajmet Raportohet për një mjet të dyshimtë në rrugën “B” në Prishtinë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>