Rama uron Ditën e Gruas nën tingujt e këngës së Yll Limanit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama Ditën e Gruas e ka filluar duke dhuruar lule.

Në një video të cilën e ka shpërndarë në rrjete sociale, Rama shihet duke dhuruar lule për gratë nën tingujt e këngës “Për kon je zbukuru” të kënduar nga Yll Limani.

“MIRËMËNGJES dhe me ditën e 8 Marsit që të kujton se nuk ka lule që ua merr nurin, grave të sakrificës, dhembshurisë e dashurisë, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruar Rama në “Facebook”./21Media

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>