Rama njofton mbledhjen e qeverisë, detyrat për ministrat

Vitin e ri 2024 kryeministri Edi Rama pritet që ta nisë me një mbledhje të kabinetit qeveritar.

Mësohet se mbledhja do të zhvillohet më 9 janar ndërsa pritet që të bëhet një bilanc për vitin që lamë pas si dhe të vendosen objektivat për 2024.

Tashmë është bërë traditë që Rama e nis vitin me një mbledhje me kabinetin, para mbledhjes zyrtare të Këshillit të Ministrave.

Lajmet Rama njofton mbledhjen e qeverisë, detyrat për ministrat >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>