Rama mbledh Kryesinë e PS, në takim edhe drejtuesit e qarqeve

Kryeministri Edi Rama, njëherësh edhe kreu i PS ka mbledhur në selinë rozë Kryesinë e Partisë Socialiste.

Mësohet se në këtë takim po marrin pjesë edhe drejtuesit e qarqeve, ndërsa në fokus të diskutimeve është organizimi i partisë.

Mësohet se behet fjale per ceshtje organizative brenda partise, pasi ne veren e ketij viti do te kete zgjedhje te reja brenda partise per tu pergatitur per zgjedhjet parlamentare te vitit 2025.

Te pranishem ishin ministra si dhe drejtuesit e qarqeve.

Lajmet Rama mbledh Kryesinë e PS, në takim edhe drejtuesit e qarqeve >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>