Publikohet “Nafija” e Dafinës, MC Kreshës, DJ Geek dhe Young Zerkës

DJ Geek, Young Zerka, Dafina Zeqiri dhe MC Kresha kanë bashkuar forcat në projektin e publikuar sonte “Nafije”.

Secili artist bënë paraqitjen e tij në këtë remiks i cili vjen i realizuar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga Kresha, Elinel, Dafina Zeqiri, Young Zerka dhe Alandy.

Muzika dhe melodia e këngës është bërë po ashtu nga vet artistët kurse miksimin dhe masterizim e ka bërë Deard Sylejmanit. ‘Beat’-i është realizuar nga Alandy./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!