Publikohet logoja zyrtare për 16-vjetorin e pavarësisë së Kosovës

Qeveria e Kosovës ka publikuar logon zyrtare për shënimin e 16-vjetorit të pavarësisë.

“Kosovë ne të dalim zot”, është mbishkrimi që është vendosur në logon zyrtare shtetërore.

“Logoja zyrtare shtetërore për shënimin e 16-të vjetorit të Pavarësisë dhe programi i plotë i manifestimeve shtetërore për shënimin e 16-vjetorit të Pavarësisë, 26-vjetorit të Epopesë së UÇK-së dhe 25-vjetorit të Çlirimit të Kosovës”, thuhet në njoftim.

Gjithashtu, Qeveria ka publikuar edhe planin për aktivitete që do të mbahen me rastin e shënimit të 16 vjetorit të pavarësisë.

Lajmet Publikohet logoja zyrtare për 16-vjetorin e pavarësisë së Kosovës >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>