Publikisht Daut Haradinaj e këshillon Ramushin që t’i mbjellë flokët, ka disa fjalë edhe për këndimin e tij

Daut Haradinaj e këshillon publikisht Ramushin që t’i mbjellë flokët, ka disa fjalë edhe për këndimin e tij.

Daut Haradinaj ishte protagonist i kësaj jave i rubrikës “Mes rreshtave” të emisionit “Kendiv”.

Ai u ndal në disa etapa të jetës së tij, duke folur për momentet e lumtura, ato të vështira dhe raportet me disa nga personat më të dashur të jetës së tij. Mes tyre, foli edhe për Ramush Haradinajn, me të cilin tha se kanë raport të ngushtë.

“Është kujdestari i shtëpisë, ndonjëherë edhe s’pajtohemi”, u shpreh mes tjerash. E pati një këshillë interesante për Ramushin. Mes të qeshurave, i propozojë publikisht që t’i mbjellë flokët.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!