Prizren, gjendet pa shenja jete një 54-vjeçare

Një 54-vjeçare është gjetur pa shenja jete sot në Prizren.

Lajmin e ka konfirmuar, Shaqir Bytyçi, zëdhënës i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prizrenit.

“Më datë 26.01.2024 rreth orës 05:20 është raportuar se në shtëpinë e saj, në rrugën ‘Tefik Çanga’ në Prizren, është gjet pa shenja jete një grua 54-vjeçare. Policia ka bërë këqyrjen e vendit të ngjarjes dhe intervistimin e dëshmitarëve. Me urdhër të prokurorit kujdestar trupi i pa jetë dërgohet për ekzaminim në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë”, ka thënë ai.

Tutje, Bytyçi ka deklaruar se rasti hapet si “Hetim i vdekjes”.

Lajmet Prizren, gjendet pa shenja jete një 54-vjeçare >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>