Prishtinasi rrah gruan dhe vajzën e tij

Një person është arrestuar të premten në mbrëmje pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizika ndaj gruas dhe vajzës së tij.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë, i dyshuari ka sulmuar familjarët e tij pas një mosmarrëveshje.

Viktimat nuk kanë kërkuar tretman mjekësor.

I dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!