PresOsmani takon ambasadorin amerikan, flasin për dialogun Kosovë-Serbi

Osmani takon ambasadorin amerikan, flasin për dialogun Kosovë-Serbi.

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, e ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Jeffrey Hovernier.

Osmani dhe Hovenier, kanë diskutuar edhe për dialogun Kosovë-Serbi.

Gjithashtu temë e këtij takimi ishte edhe koordinimi i vazhdueshëm mes institucioneve të vendit dhe atyre amerikanë

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!